روزها با ماژیک

۲۹آذر

رویارویی با حقیقت ۷

شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۹، ۰۸:۵۳ ب.ظ

چند ماه پیش بزرگترین عامل دلگرمیت! ب بود :) کسی که حتی یبارم تو عمرت ندیده بودیش چه برسه به شناخت! و یهو حس کردی نیمه آرامش بخش وجودته! علی رغم اینکه هیچی نیست اما تو این شهر دهن پر کنن :))) کاش وسطش از خودت میپرسیدی که برای مردم شهر دهن پر کنن یا بعد ضعیف و حقیر تو؟:)

ارتباط تلفنی و تخیل و زوم رو عکساش که پسر این خودِ خودشه! دلهره‌ی روز دیدار !! و سایت روژا رو روزی هزار بار چک کردن برای خریدن ریمل و ... که خوشگل بنظر بیای:))

تو میدونستی اصلا موقعیت مناسبی نبود، تو میدونستی کی تو خانواده اونا بود که نقطه ضعف بود، تو میدونستی که تحمل خیلی چیزا رو نداری اما به نقش بازی کردن و اراجیف بافتن ادامه دادی... انقدر این تخیل قوی بود که تو اون هول و ولا! به ک ترجیح صد در صدیش میدادی، شاید چون میدونستی ک آدم حسابی تره 😊 و واسه بُعد حقیر سخته شیفت کردن!

مکثش موقع دیدن عکست!، ادعا ها و انتظارهای حال بهم زن و سطحی، و نهایت یه روز رفتن و یه بچ فالو کردن که باعث شد بلاخره به خودت بیای و بفهمی که هیچ اعتمادی نداری و بهتره بکشی بیرون! میدونی؟ من تنها معیار اونو نداشتم و همین باعث دلسردی بود، خوشگلی!!! اونم از تایپ مورد علاقه این آدما! حتی با اکراه تمومش کردی، یجورایی انگار دست پیش گرفتن که خردتر نشی، عواقب این حرکت احمقانه به کنار :) اینکه حتی یبار نه پرسید چرا نه اصراری کرد و نه شانس دوباره‌ای ! کلا حذفت کرد از همه جا :)))) و ریکشنش به ناشناس های دیگه و تشنگیش قابل ملاحظه بود! این همون آدم حسابی ای بود که حداقل چن ماه درگیرش بودی و جوابت کاملا مثبت بود!!:)

اینا رو گفتم که بفهمی باز دوباره تو همون لوپی ایندفه با ک! دقیقا همون حس های سطحی و اخمقانه و همون اشتباهات، با اینکه اینم خودشو در همون حد نشون داد و عملا تمایلی هم نداشت حداقل به اندازه اون :)

نمیدونم دلیل این کارهات و این حس هات، ترسه، استرسه، فشار روانی ناشی از مبهم بودن زندگی و شرایطته، ناامیدیه، تنهاییه، جدل با خوده یا هر چی که هست بنظرم سامان دهنده نیست...

اصلا مهم نیست که اون آدما دنبال چی هستن، وقتی من مطمئنم خود تو توی همین شرایط به سختی میتونی با کسی کنار بیای، پس بیخود دور خودت و دور پوچی نچرخ! این‌کارا اگه ثمری داشت خیلیا مثمر به ثمر واقع شده بودن :)

کاش بفهمی تنها کاری که لازمه انجام بدی کاری نکردنه :")

 

۹۹/۰۹/۲۹
Magic Farari